MAŁGORZATA NISKI

 

Jestem trenerką biznesu, coachem, współautorką książki: „Czasologia, czyli jak efektywnie zarządzać sobą i zespołem na drodze do sukcesu”. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Zielonej Górze na kierunku Pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna. Jestem absolwentką podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku „Coaching przywódczy i trenerski”. W latach 1996 – 2008 byłam pracownikiem socjalnym w Ośrodku Pomocy Społecznej;

Praktyczne umiejętności z zakresu sprzedaży i obsługi klienta zdobywałam prowadząc w latach 2008 – 2013 działalność gospodarczą w branży handlowej – byłam właścicielką Sklepu Sportowego Victoria Sport.

Od czterech lat prowadzę szkolenia, a mój główny obszar zainteresowań to:

  • organizacja pracy oraz zarządzania sobą i zespołem w czasie,
  • asertywność,
  • metody radzenia sobie ze stresem,
  • kreatywne rozwiązywanie problemów.

Wykładam na kilku kierunkach Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na liście moich klientów są m.in.: Farutex Sp. z o.o., Controltec Sp. z o.o., Votum S.A., PMR Restrukturyzacje S.A., P.V. Prefabet S.A., oraz wiele innych. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność słuchania sprawia, że podróż pociągiem, czy kolejka do kasy stają się dla mnie okazją do poznawania ludzi i prowadzenia ciekawych rozmów, dzięki którym wiele się uczę.

Uważam, że marzenia spełniamy sami poprzez odpowiednio postawione cele i dążenie do ich realizacji. W życiu kieruję się słowami: „Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku”.

Siedziba firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
59-800 Lubań

Oddział we wrocławiu

ul. Rezedowa 66, 54-515 Wrocław
tel./fax: 71 319 48 35
e-mail: biuro@binsztok.pl