Szkolenia otwarte to forma doskonalenia umiejętności polecana indywidualnym przedsiębiorcom i pracownikom, którzy chcą mieć możliwość wyboru szkoleń, adekwatnie do aktualnych potrzeb rozwojowych.

Wybierz temat, który aktualnie Cię interesuje lub stwórz swój autorski cykl szkoleń, który rozwinie w sposób kompleksowy kompetencje Twoje i Twoich pracowników.

Każde szkolenie otwarte to również przestrzeń do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych firm i branż, okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Oferujemy szkolenia otwarte z obszarów sprzedaży i obsługi klienta, przywództwa i zarządzania, komunikacji biznesowej i marketingu oraz wielu innych obszarów aktywności biznesowej. Daje to możliwość wyboru tematów szkoleniowych adekwatnych do aktualnych potrzeb poszczególnych osób.

Szkolenia organizowane są w wybranych miastach poszczególnych regionów Polski. Dedykujemy je indywidualnym przedsiębiorcom, właścicielom firm, managerom handlowcom i pracownikom poszczególnych zespołów.

Sprzedaż i obsługa klienta

Przywództwo i zarządzanie

Komunikacja biznesowa

Samodoskonalenie

Siedziba firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
59-800 Lubań

Oddział we wrocławiu

ul. Rezedowa 66, 54-515 Wrocław
tel./fax: 71 319 48 35
e-mail: biuro@binsztok.pl