DARIA LEWANDOWSKA

Certyfikowany Coach ICF ACC.  Certyfikowana Trenerka Biznesu Szkoły Trenerów Grupy SET.

Certyfikowana Trenerka FRIS. Project Manager.

Nazywam się Daria Lewandowska i z serca pasjonuję się pracą jako coach i trenerka,dzieląc się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z obszaru rozwoju osobistego, poszerzania własnej samoświadomości oraz budowania relacji z drugim człowiekiem. Moje główne tematy warsztatowe to praca z talentami, budowanie poczucia własnej wartości oraz kompetencje międzykulturowe.

Ukończyłam Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Wrocławskim (Socjologia) oraz  SP na Uniwersytecie Nauk Społecznych w Mińsku Mazowieckim na kierunku: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyłam także anglojęzyczne studia MBA w warszawskiej Szkole Biznesu afiliowanej przy London Business School, HEC School of Management Paris oraz Norwegian School of Economics and Business Administration. Jestem stypendystką Grantu Misterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego “TOP 500 Innovators” w Haas Business School w Berkley, Stany Zjednoczone.

Kwalifikacje coachingowe zdobywałam w USA (Berkeley) oraz w Polsce. Jako certyfikowanym, profesjonalnym coachem posiadam akredytację ICF (ACC) oraz certyfokowaną trenerką FRIS. Na bieżąco podlegam doszkalaniu i superwizjom. Dodatkowo w trakcie wielu lat własnego rozwoju osobistego i poznawania swojej ścieżki życiowej nabywałam wiedzę w takich obszarach, jak: metoda Silvy w biznesie, dwupunkt według Richarda Bartlett’a, używanie narzędzi coachingowych (np. karty coachingowe Points of You) i gier decyzyjnych, psychologii w sporcie, 12 kroków i tradycji AA, nauki kundalini i wiedzy tantrycznej.

Posiadam własną działalność gospodarczą „s e l f m a k e r s”. Moja firma to realizacja marzenia o samokreacji, działaniu z odwagą dla wspólnego dobra. W ramach wsparcia jakie oferuję znajduje się coaching/mentoring zorientowany na odbudowywanie poczucia własnej wartości, poszerzanie swojej świadomości o własnych talentach, tworzenie postawy coachingowej w codziennej pracy menadżera, odkrywaniu DNA świadomych zespołów. Tworzę kreatywne i holistyczne programy rozwojowo-warsztatowe dla młodzieży licealnej i akademickiej. Pracuję i uczę się w języku angielskim, włoskim oraz hiszpańskim.

Swoją pracę warsztatową i coachingową opieram na materiały stworzone przez Instytut Gallupa w obszarze odkrywania mocnych stron, rozwijania dominujących talentów i sposobów ukierunkowanego inwestowania w naturalne talenty. Jako certyfikowana trenerka FRIS biegle korzystam z tego narzędzia rozwojowego, aby pomóc osobom odnaleźć swój indywidualny styl myślenia i działania. Posiadam licencję Cultural Detective, która służy mi w pracy z samoświadomością międzykulturową. Jako absolwentka szkoły improwizacyjnych technik teatralnych, dzielę się z moimi klientami ćwiczeniami na koordynację, koncentrację oraz improwizacyjnymi technikami budowania relacji w dużej mierze opartymi na braku schematów i poczuciu humoru.

Obecnie jestem coachem i mentorem w ramach Girls Go Start Up Academy, czyli Akademii innowacji dla maturzystek, studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, by  dostarczyć im wiedzy i kontaktów niezbędnych dla stworzenia i poprowadzenia własnego start-upu w obszarze STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). W ramach Programu „Coaching i Mentoring, organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu we Wrocławiu opiekuję się studentami/absolwentami pragnącymi ukierunkować świadomie swoje kroki zawodowe w oparciu o naturalne predyspozycje i talenty.

Regularnie współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową jako wykładowca w ramach studiów stacjonarnych i podyplomowych w języku polskim i angielskim w takich obszarach jak: kompetencje menadżerskie, wyzwania i oczekiwania rynku pracy oraz kompetencje coachingowe.

Siedziba firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
59-800 Lubań

Oddział we wrocławiu

ul. Rezedowa 66, 54-515 Wrocław
tel./fax: 71 319 48 35
e-mail: biuro@binsztok.pl