KRYSTIAN MULARCZYK

Właściciel Kancelarii Prawnej: Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Mularczyk
Radca prawny; Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach prawo oraz administracja – zarządzanie. Ponadto absolwent Studiów Podyplomowych Prawa Zamówień Publicznych na Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowe studia Pedagogiczne na Politechnice Wrocławskiej.
Zawodowo zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego w tym spraw w postępowaniu egzekucyjnym. Posiada 17-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz 10 letnie doświadczenie jako radca prawny. Jako wykładowca pracował/pracuje również w OIRP Wrocław (zajęcia z aplikantami oraz szkolenia dla radców prawnych), WSB Wrocław ( studia podyplomowe: zarzadzanie wierzytelnościami – przedmiot : Zobowiązania oraz Postępowanie egzekucyjne). Studium Ekonomiczno-administracyjne ( od 2001 do 2007 ).

Autor ponad 80 publikacji naukowych, artykułów prasowych i sprawozdań z zakresu prawa cywilnego, mediacji, arbitrażu.

Przynależący do wielu organizacjach zawodowych m.in.:

  • Wiceprezes Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej,
  • Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu,
  • Zastępca przewodniczącego w Komisji ds. integracji i sportu oraz członek Komisji ds. doskonalenia zawodowego OIRP we Wrocławiu
  • Członek komisji integracji Krajowej Rady Radców Prawnych
  • II Zastępca Redaktora Naczelnego czasopisma „Przegląd Radcowski”
  • Członek kolegium redakcyjnego kwartalnika „ADR. Arbitraż i Mediacja”
  • Honorowy członek Stowarzyszenia Mediatorów Cywilnych.

Prywatnie pasjonuje się sportem , a jego hobby to badminton i tenis ziemny. Czterokrotny zwycięzca (2011,2013,2014,2016) oraz dwukrotny wicemistrz (2012,2015) Ogólnopolskich Spartakiad Prawników w badmintona w grze singlowej. Dwukrotny mistrz Polski (2008,2009) i trzykrotny wicemistrz Polski (2004,2005,2007) prawników w tenisa ziemnego w grze deblowej. Mistrz Polski (2017) w Drużynowych Mistrzostwach Polski Prawników w Tenisie Ziemnym.

W życiu kieruje się zasadą: „Ważne by w życiu robić to co się lubi”, a jego motto życiowe to: „Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.”

Siedziba firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
59-800 Lubań

Oddział we wrocławiu

ul. Rezedowa 66, 54-515 Wrocław
tel./fax: 71 319 48 35
e-mail: biuro@binsztok.pl