Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Niech przemówią bębny!

Czyli jak rozbębnić stres i lepiej żyć w zintegrowanym zespole?

Bęben jest jedynym magicznym instrumentem, na którym osoby niemające żadnego doświadczenia muzycznego mogą zagrać wspólnie koncert. Bębny, tak jak i taniec, przemawiają wprost do ciała, serca i duszy – do naszej Dzikiej Natury, ożywiając i uwalniając zablokowaną energię emocjonalną.
Gra na bębnach w znacznym stopniu przyczynia się do tzw. „dobrostanu”, czyli zdrowia ciała i umysłu. Wspólne, wesołe, dynamiczne, interaktywne bębnienie wspomaga budowanie jedności grupy, ma świetne działanie antystresowe, podnosi jej ducha i wzmacnia charakter. Korzystny wpływ rytmu przejawia się w wyrównaniu akcji serca, dobrym natlenieniu krwi, rozluźnieniu mięśni. Wszystko to oznacza relaks i lepsze samopoczucie.
Rezonans wytwarzany w trakcie wspólnego grania powoduje wytworzenie silnych więzi grupowych. Poprawia się komunikacja, ludzie zamknięci otwierają się, podnosi się wiara we własne siły, błyskawicznie rośnie pozytywna energia i entuzjazm.
Na bębnach mogą grać wszyscy – od 4 do 104 lat, bez względu na umiejętności. W Afryce przy bębnach integrowali się mieszkańcy całych wiosek. Wspólnie grali, śpiewali i tańczyli. Dlaczego więc teraz bębny nie miałyby zintegrować pracowników firmy? Właściwości te bowiem (coraz częściej!) wykorzystywane są w biznesie.

Zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń, odstresowanie oraz pozyskanie praktycznej wiedzy opartej na cudownej zabawie gwarantowane!!!

  • Zajęcia bębniarskie mają charakter treningu z aktywnym udziałem uczestników, w formie ćwiczeń.
  • Przewidziane są także ćwiczenia ruchowe, dlatego w trosce o Państwa komfort – polecamy zaopatrzyć się w luźne, sportowe stroje.
Zapytaj o najbliższy termin szkolenia! Zorganizuj szkolenie dla swoich pracowników!

Siedziba firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 21,
59-800 Lubań

Oddział we wrocławiu

ul. Rezedowa 66, 54-515 Wrocław
tel./fax: 71 319 48 35
e-mail: biuro@binsztok.pl