Tymoteusz Zuzański

Tymoteusz ZuzańskiTymek to najmłodszy nabytek naszej firmy. Został zwerbowany jeszcze jako student, a rola, jaka mu przypadła, to poznawanie konsumentów od podszewki. Od najmłodszych lat dociekał kto, co i dlaczego zrobił, aby jak najlepiej poznać zagadki ludzkich zachowań. A ponieważ wiele jest w tym temacie do odkrycia, chętnie poznaje nietuzinkowe charaktery.

Swe obserwacje przedstawiał w różnych publikacjach, pisząc o budowaniu pierwszego wrażenia. Od prawie trzech lat dogłę-bnie bada zagadnienie merchandisingu, czyli tego, jak miejsce sprzedaży wpływa na klienta. Czytając każdą dostępną literaturę, wertując wiele magazynów branżowych, przeszukując bezkres Internetu i, co najważniejsze, bacznie obserwując każdy sklep, w jakim się znajdzie. Pogoń za wiedzą doprowadziła go do rocznej współpracy z firmą merchandisingową, gdzie miał okazję nadzorować projekty na skalę krajową.

Specjalizuje się w organizacji placówek handlowych tak, aby najlepiej oddziaływały na klienta. Gdy wykonuje analizy sklepów, staje się podświadomością klienta, dzięki czemu może spojrzeć na każde miejsce z niewyobrażalnej dla innych perspektywy. Zbadanie nowej branży jest dla niego ekscytującym wyzwaniem i potrafi spędzić godziny obserwując klientów, otoczenie w jakim się znajdują, jaki ta mieszanka daje efekt oraz wymyślając, jakie zmiany mogłyby ten efekt poprawić. Podczas szkoleń swe myśli przedstawia na takich prezentacjach, że ludzie siedzą z rozdziawionymi ustami.

Z wykształcenia finansista. Zajmował się handlem w różnych branżach, od finansowej po telekomunikacyjną. Ciekawy okres pracy za barem pozostawił w nim wielką pasję do mieszania drinków.

Jako że jest prawie wychowany na śniegu, największą wolność czuje śmigając po stoku na snowboardzie z Metallicą brzmiącą w słuchawkach. Analityczne myślenie znalazło u niego ujście w okazjonalnych rozgrywkach pokerowych z przyjaciółmi, a nawet wygraną w kilku małych turniejach. W życiu patrzy na ludzi z góry, jednak nie jest to związane z jego charakterem, lecz faktem, że mierząc prawie dwa metry zahacza włosami o framugi.

Ma wiele marzeń, ale priorytetowe miejsce zajmują te odnośnie ustatkowania się. Z natury realista, lecz na wszystko stara się rzucać pozytywne światło optymizmu. Wyciąga wnioski ze wszystkich doświadczeń i z entuzjazmem dąży do dalszego odkrywania tego, co świat ma do zaoferowania.

W życiu kieruje się głównie jedną zasadą: „NIGDY NICZEGO NIE ŻAŁOWAĆ”.