Mec. Krystian Mularczyk

Właściciel Kancelarii Prawnej : Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Mularczyk
Radca prawny ; Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach prawo oraz administracja – zarządzanie.; ponadto absolwent Studiów Podyplomowych Prawa Zamówień Publicznych na Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowe studia Pedagogiczne na Politechnice Wrocławskiej.
Zawodowo zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego w tym spraw w postepowaniu egzekucyjnym. ; posiada 17-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz 10 letnie doświadczenie jako radca prawny.
Jako wykładowca pracował/pracuje również w OIRP Wrocław (zajęcia z aplikantami oraz szkolenia dla radców prawnych), WSB Wrocław ( studia podyplomowe: zarzadzanie wierzytelnościami – przedmiot : Zobowiązania oraz Postępowanie egzekucyjne). Studium Ekonomiczno-administracyjne ( od 2001 do 2007 ).
Autor ponad 80 publikacji naukowych, artykułów prasowych i sprawozdań z zakresu prawa cywilnego , mediacji , arbitrażu.
Przynależący do wielu organizacjach zawodowych m.in. : Wiceprezes Sądu Arbitrażowego przy Nowotomyskiej Izbie Gospodarczej. Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, Zastępca przewodniczącego w Komisji ds. integracji i sportu oraz członek Komisji ds. doskonalenia zawodowego OIRP we Wrocławiu. Członek komisji integracji Krajowej Rady Radców Prawnych. II Zastępca Redaktora Naczelnego czasopisma „Przegląd Radcowski”. Członek kolegium redakcyjnego kwartalnika „ADR. Arbitraż i Mediacja”. Honorowy członek Stowarzyszenia Mediatorów Cywilnych.
Prywatnie pasjonuje się sportem , a jego hobby to badminton i tenis ziemny. Czterokrotny zwycięzca (2011,2013,2014,2016) oraz dwukrotny wicemistrz (2012,2015) Ogólnopolskich Spartakiad Prawników w badmintona w grze singlowej. Dwukrotny mistrz Polski (2008,2009) i trzykrotny wicemistrz Polski (2004,2005,2007) prawników w tenisa ziemnego w grze deblowej. Mistrz Polski (2017) w Drużynowych Mistrzostwach Polski Prawników w Tenisie Ziemnym.
W życiu kieruje się zasadą: „ważne by w życiu robić to co się lubi” / jego motto życiowe to: „Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.”