Strona Binsztok.pl korzysta z ciasteczek. Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij...

Nasz zespół

Co możemy powiedzieć o naszej firmie?

Nie jesteśmy szczególnie dużą firmą szkoleniową i szczycimy się tym, gdyż to w jakości moc! Jako firma o nie największych rozmiarach jesteśmy w stanie dynamiczniej i elastyczniej reagować na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w dzisiejszym biznesie to nie większy wygrywa z mniejszym, lecz szybszy i zwinniejszy z wolnym i mniej ruchliwym!

Odkrywamy nowe ścieżki doskonalenia!

Każdorazowo układamy programy dostosowane do oczekiwań naszych klientów omijając wyświechtane schematy. W końcu nikt nie lubi monotonii – ani Trener ani Klient.

Szkolimy z pasją!

Nasi trenerzy to entuzjaści. Kochają to co, robią, a swoim zaangażowaniem dzielą się z Uczestnikami warsztatów wyzwalając w Nich pozytywną energię do działania.

Lubimy robić miłe niespodzianki!

Dążymy do tego, aby zaskakiwać Klientów oryginalnymi programami i wyjątkową, niepowtarzalną formą szkoleń oraz nietuzinkowymi metodami. Nie chcemy za wszelką cenę szkolić wszystkich. Bardzo często Klienci znajdują nas sami, ponieważ: Garnitur szkoleniowy „szyjemy na miarę”!  Zależy nam na tym, aby Ludziom i Firmom, z którymi mamy możliwość współpracować, oferować usługi mocno zindywidualizowane.

Jesteśmy dla Wybrańców!

Chcemy budować bliskie relacje z Osobami, które uczestniczą w naszych szkoleniach, konferencjach i studiach podyplomowych, co często przekłada się na zawiązywanie wzajemnych bliskich relacji pozabiznesowych na lata. Nie oferujemy wszystkich tematów szkoleniowych naraz, wychodzimy z założenia, że jeśli jesteś od wszystkiego, to jesteś do niczego! Nasze szkolenia mają zatem specyficzny charakter, klimat i dynamikę dostosowaną do aktualnych potrzeb naszego Klienta. Nie prosimy Was o to, abyście skorzystali już teraz z naszych szkoleń! Z pewnością musicie Państwo dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie, zanim podejmiecie decyzję i wybierzecie odpowiedni dla Was blok szkoleń. Zapraszamy więc do sprawdzenia, jakie ciekawe programy szkoleniowe mamy Wam do zaoferowania:

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową

PODSTAWOWY SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU TRENERSKIEGO:

dr Aleksander Binsztok

Marek Karpiński

Ryszard Niemira

Anna Pawlikowska

Tymoteusz Zuzański

Edyta Czarnecka

Małgorzata Niski

Henryk Pilarski

Łukasz Łysik

Poza naszym podstawowym Zespołem pracujemy także z innymi FANTASTYCZNYMI TRENERAMI. Do grona naszych Współpracowników należą: Joanis Platis, Monika Włodarczyk, Małgorzata Calińska, Maria Chaber, Bartosz Czekała, mjr Piotr Władzimiruk, dr Maria Zajączkowska, Sebastian Pietrusewicz.

Szczególnego znaczenia naszej pracy nadaje wyjątkowy ZESPÓŁ DO SPRAW MEDIACJI, w którego skład wchodzą współpracujący z nami cenieni MEDATIORZY, gotowi do pomocy Państwu w obszarze rozwiązywania konfliktów wewnątrz firmy, w sporach zbiorowych, w relacjach z Waszymi Klientami i Partnerami biznesowymi.