Nasz zespół

Co możemy powiedzieć o naszej firmie?

Nie jesteśmy szczególnie dużą firmą szkoleniową i szczycimy się tym, gdyż to w jakości moc! Jako firma o nie największych rozmiarach jesteśmy w stanie dynamiczniej i elastyczniej reagować na potrzeby naszych Klientów, ponieważ w dzisiejszym biznesie to nie większy wygrywa z mniejszym, lecz szybszy i zwinniejszy z wolnym i mniej ruchliwym!

Odkrywamy nowe ścieżki doskonalenia!

Każdorazowo układamy programy dostosowane do oczekiwań naszych klientów omijając wyświechtane schematy. W końcu nikt nie lubi monotonii – ani Trener ani Klient.

Szkolimy z pasją!

Nasi trenerzy to entuzjaści. Kochają to co, robią, a swoim zaangażowaniem dzielą się z Uczestnikami warsztatów wyzwalając w Nich pozytywną energię do działania.

Lubimy robić miłe niespodzianki!

Dążymy do tego, aby zaskakiwać Klientów oryginalnymi programami i wyjątkową, niepowtarzalną formą szkoleń oraz nietuzinkowymi metodami. Nie chcemy za wszelką cenę szkolić wszystkich. Bardzo często Klienci znajdują nas sami, ponieważ: Garnitur szkoleniowy „szyjemy na miarę”! Zależy nam na tym, aby Ludziom i Firmom, z którymi mamy możliwość współpracować, oferować usługi mocno zindywidualizowane.

Jesteśmy dla Wybrańców!

Chcemy budować bliskie relacje z Osobami, które uczestniczą w naszych szkoleniach, konferencjach i studiach podyplomowych, co często przekłada się na zawiązywanie wzajemnych bliskich relacji pozabiznesowych na lata. Nie oferujemy wszystkich tematów szkoleniowych naraz, wychodzimy z założenia, że jeśli jesteś od wszystkiego, to jesteś do niczego! Nasze szkolenia mają zatem specyficzny charakter, klimat i dynamikę dostosowaną do aktualnych potrzeb naszego Klienta. Nie prosimy Was o to, abyście skorzystali już teraz z naszych szkoleń! Z pewnością musicie Państwo dokładnie przyjrzeć się naszej ofercie, zanim podejmiecie decyzję i wybierzecie odpowiedni dla Was blok szkoleń. Zapraszamy więc do sprawdzenia, jakie ciekawe programy szkoleniowe mamy Wam do zaoferowania:

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową

NASZ ZESPÓŁ

trenerów, coachów, mediatorów i doradców biznesowych

dr Aleksander Binsztok

Marek Karpiński

Małgorzata Niski

Mec. Krystian Mularczyk

Dorota Płuciennik

Daria Lewandowska

Tomasz Targosz

Joanis Platis

Monika Włodarczyk

Agnieszka Wnukowska

Henryk Pilarski

Roma Szafarek

Agnieszka Ficnerska

Marta Francuz

Ponadto pracujemy także z innymi

FANTASTYCZNYMI TRENERAMI. Do grona naszych Współpracowników należą

Panie: Maria Chaber, Aldona Chyb, Paulina Wolska, red. Monika Suder, mec. Ewa Górecka, mec. Katarzyna Maik-Bełza, Alicja Dębczyńska, prof. Sylwia Przytuła

oraz

Panowie: mjr Piotr Władzimiruk, Sebastian Pietrusewicz, Paweł Słowikowski, Joanis Platis, Marcin Drews, d.p. Waldemar Szewc, Jerzy Chyb, Mariusz Ociesa

 

Szczególnego znaczenia naszej pracy nadaje wyjątkowy ZESPÓŁ DO SPRAW MEDIACJI, w którego skład wchodzą współpracujący z nami cenieni MEDATIORZY: dr Maria Zajączkowska, Maja Wedler, Małgorzata Calińska i Rozalia Mierzwiak, gotowi do pomocy Państwu w obszarze rozwiązywania konfliktów wewnątrz firmy, w sporach zbiorowych, w relacjach z Waszymi Klientami i Partnerami biznesowymi.